Stworzyliśmy proces aplikacji z myślą o Tobie.
Dołożyliśmy wszelkich starań w celu udoskonalenia procesu, aby w jeszcze szybszy i prostszy sposób udzielić Ci pożyczki przez internet

Wszystko zaczęło się w 2011 r. Od tej pory pomogliśmy tysiącom osób w zaspokojeniu ich potrzeb finansowych.

W naszej działalności kierujemy się zasadą odpowiedzialnego pożyczania, bez kruczków czy małych czcionek.

Co powinieneś lub nie powinieneś kupić na wyprzedaży "Black Friday"

„Czarny piątek" może być łatwą drogą do wydania pieniędzy, których nie posiadasz. Przed zakupami powinieneś przeszukać Google w celu sprawdzenia historii cen i zastanowić się jaka cena za produkt, który chcesz kupić będzie optymalna. Przejrzenie cen ułatwi ci podjęcie decyzji czy oferta rzeczywiście jest dobra. Zastosowanie się do powyższej porady pozwoli Ci podjąć decyzję i sprawdzić czy cena za dany produkt jest rzeczywiście najniższa.

Oszczędzaj pieniądze, kupując tylko takie produkty, których aktualnie potrzebujesz. Kiedy już przygotujesz listę niezbędnych rzeczy, zamieść w niej również modele produktów. Czasami nie różnią się one wyglądem a posiadają inne funkcje, spisanie modelów pozwoli na kupienie tego co oglądaliśmy już wcześniej. Dla przykładu - często dzieje się tak w przypadku mikserów ręcznych lub odkurzaczy - nazywają się tak samo a w różnych modelach będą miały inną moc silnika.

W trakcie okresu wyprzedaży, warto zwrócić uwagę na sezonowość produktów oraz specyfikę promocji. Podczas wyprzedaży "Black Friday" unikaj zimowych ubrań czy świątecznych dekoracji. Jeśli poczekasz z tymi zakupami do świąt, możesz uzyskać na nie lepszą cenę. Sprzedawcy będą chcieli wyczyścić swoje półki przed świętami. Jeśli jesteś odważny i chcesz zaryzykować to zabawki będą miały najlepsze przeceny podczas tzw. "Super Saturday", która to jest ostatnią sobotą przed świętami Bożego Narodzenia. Tego dnia będzie dużo wyprzedaży dla najbardziej wymagających, niemniej jednak musimy się liczyć z tym, że wybór może być ograniczony.

Jeśli planujesz zakup elektroniki, warto sprawdzić informację na temat cyklu wprowadzania nowych produktów na rynek. W przypadku gdy chcemy zakupić telefon czy tablet musimy się liczyć z tym, że najlepszą ofertę otrzymamy na chwilę przed wypuszczeniem nowego modelu na rynek. Dla przykładu zwróćmy uwagę na telefony z serii Galaxy, które na ogół pojawiają się w lutym. Możesz zaoszczędzić pieniądze kupując Galaxy S7 podczas Czarnego Piątku, ale jeśli poczekasz do premiery S8 możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Tak więc zanim zapragniesz ulepszyć swoje zaplecze technologiczne - sprawdź daty premier nowych modeli.

Warto również uważać na zawyżanie cen przez sprzedawców, które powodują że przecena wydaje się bardziej atrakcyjna. Odróbcie pracę domową. W okresie przedświątecznym ceny często wahają się i mają tendencję do wzrostu na chwilę przed wyprzedażą. Na kilka tygodni przed Czarnym Piątkiem wielu sprzedawców może podwyższyć cenę do poziomu sugerowanej ceny producenta (MSRP), które zazwyczaj są wyższe od cen oferowanych przez sklepy. Cały zabieg ma na celu obniżenie cen sugerowanych przed samą wyprzedażą. Nawet sprzedawcy, którzy nie podnoszą cen przed Czarnym Piątkiem, mogą podawać w swoich reklamach wyższą cenę co może powodować zakrzywienie rzeczywistej promocji.

Przyjrzyj się dokładnie ofertom sprzedawców online - ulotki rozdawane na ruchliwych ulicach i przystankach mogą być mylące. Czasem większe sklepy rozprowadzają gazetki dla wszystkich działów, zawierają one kolarz najpopularniejszych produktów w super cenach. Często jednak produktu prezentowane w gazetkach wcale nie są najlepszą ofertą a ich zadaniem jest przyciągnięcie uwagi kupującego.

Sekretne porady zakupowe dla oczekujących na Czarny Piątek

Czarny piątek jest już blisko! Co prawda w obecnych czasach jest to bardziej "Czarny Tydzień" ponieważ sprzedawcy zaczynają się prześcigać w obniżkach cen już na początku tygodnia przed 25 listopada. Jeśli jednak chcesz znaleźć najlepsze oferty, musisz zachowywać się jak Ninja Czarnego Piątku.

Zawsze fajnie jest znaleźć dobrą ofertę. Ale jeszcze lepiej jest znaleźć wyśmienitą ofertę. Łatwą drogą do uzyskania takiej oferty jest robienie zakupów z wykorzystaniem kart podarunkowych. Zanim wybierzesz się na zakupy, odwiedź stronę z kodami promocyjnymi aby znaleźć promocje i kody zniżkowe.

Najpierw wybierz sklepy, w których będziesz chciał zrobić zakupy. Później odwiedź ich strony internetowe i zapisz się do newsletterów. Ważne jest aby zrobić to minimum 2 tygodnie przed Czarnym Piątkiem. Warto zbierać najciekawsze informacje, żeby być gotowym na wyprzedaż. Często sprzedawcy online przesyłają specjalne oferty dla zarejestrowanych użytkowników.

Podczas przygotowywania listy produktów, które musisz kupić, posortuj ją według ważności. Dzięki temu sprzęty, których najbardziej potrzebujesz znajdują się na początku listy, więc możesz kupić je w pierwszej kolejności.

Podczas wyprzedaży, na zakupy wybiera się ogromna liczba ludzi, może zdarzyć się sytuacja że produkt który chcesz kupić został już wyprzedany. Dzięki przygotowaniu planu B np. w postaci zamiennika docelowego produktu pomoże zachować spokój i kupić inną potrzebną rzecz.

Zakupy ze znajomymi to nie tylko fajna zabawa i umacnianie więzi. Przyjaciel zawsze będzie mógł nam pomóc podczas zakupów. Jeżeli na Twojej liście zakupów znajduje się kilka produktów, które musisz mieć, możecie podzielić się nimi i szukać ich wspólnie. Twój przyjaciel może iść do sklepu z elektroniką po grę wideo a w międzyczasie Ty możesz być w księgarni kupując wymarzone książki z Twojej listy.

Zabieranie dzieci na wyprzedaże jest niebezpieczne z 2 powodów: Po pierwsze ludzie podczas zakupowego szału, mogą nie zauważyć naszych pociech i może dojść do tragedii. Po drugie nasz plan może nie dojść do skutku i nie uda nam się kupić wszystkich rzeczy. Dlatego warto zostawić dzieci w domu, gdzie będą bezpieczne, podczas gdy rodzice kupią im wymarzone prezenty.

Pożyczka All Inclusive okazji czarnego piątku

Jeżeli dotychczas żyłeś niezrealizowanymi pragnieniami, skonfrontuj się z nimi. Czarny Piątek to idealny moment na kupienie tych rzeczy, z których wcześniej musiałeś rezygnować. Atrakcyjne ceny w połączeniu z wysoką jakością to niemal definicja Czarnego Piątku. Dlatego po odpowiednim, merytorycznym przygotowaniu się do zakupów, przygotuj się również finansowo – weź pożyczkę w GetBucks. Zapewni Ci nie tylko udane zakupy, a także pozwoli nabyć rzeczy, które będą służyły latami.

Czarny Piątek, czyli Black Friday, wbrew swojej nazwie jest radosnym dniem, przynajmniej dla klientów. Tradycja wyjątkowych promocji zakupowych związanych z tym dniem jest coraz bardziej wyraźna w Polsce, a wprawiony w chwytaniu okazji konsument może dzięki niej bardzo wiele zyskać.

Black Friday przywędrowało do Polski z za Oceanu. Przypada zawsze na drugi dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, które z kolei obchodzone jest zawsze w czwarty czwartek listopada. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych kochają zakupy, podobnie jak coraz bardziej Polacy. Tym bardziej cieszy fakt, że wraz z konsumpcyjnymi zwyczajami, do Europy dotarły również promocje, którymi tradycyjnie cieszą się Amerykanie.

Szał zakupowy w trakcie Black Friday to zbiór doskonałych okazji dla prawdziwych łowców tanich i opłacalnych zakupów, zwłaszcza że do tradycji przyłączają się już co roku niemal wszystkie sklepy sieciowe w naszym kraju. W czarny piątek możemy więc zapolować na odzież, elektronikę, sprzęt sportowy, czy obuwie, dostępne w bardzo niskich i rzeczywiście promocyjnych cenach. Z takich okazji często żal nie skorzystać, choćby dlatego że Black Friday stanowi również świetną okazję do zakupu z wyprzedzeniem gwiazdkowych prezentów, które w grudniu wcale nie muszą być równie tanie. Z takiej perspektywy możemy więc uznać czarny piątek za szansę na oszczędność.

Często jednak zdarza się, że promocje cenowe nie zgrywają się terminami z zasobnością naszego portfela. Wówczas dobrym pomysłem okazuje się pożyczka na Black Friday, którą zwrócimy już w grudniu, gdy dzięki poczynionym oszczędnościom nie wydamy tak wiele na święta. Zresztą w ten sposób można również uniknąć stresu związanego z przedświąteczną gorączką. Czy pożyczka na Black Friday może być korzystna mimo oprocentowania? Oczywiście, w końcu czarny piątek to dzień pełen okazji cenowych, które z nawiązką zrekompensują koszty pożyczki.

Rozwiń opis Zwiń opis

Nasz zespół chętnie udzieli Tobie wszelkich informacji! Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu, poczty e-mail lub po prostu do nas zadzwonić.

Reprezentatywny przykład (Pożyczka na warunkach promocyjnych): pożyczka w wysokości 500 zł na okres 30 dni, oprocentowanie 0 %, prowizja 123,29 zł, całkowity koszt pożyczki 123,29 zł. Całkowita kwota do spłaty 623,29 zł. RRSO 1361% (jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł).

Reprezentatywny przykład (Pożyczka na warunkach standardowych): pożyczka w wysokości 500 zł na okres 30 dni, oprocentowanie 10%, prowizja 135,62 zł, całkowity koszt pożyczki 139,73 zł. Całkowita kwota do spłaty 639,73 zł. RRSO 1905% (jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł).

Spersonalizowana pożyczki oparta na pozytywnej zdolności kredytowej

GetBucks Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością mająca siedzibę w Warszawie przy Ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000481703; NIP: 7010400360; REGON: 0000481703. 

Kapitał zakładowy w wysokości: 200 000 zł w pełni opłacony. Pożyczkodawca oferuje szybkie pożyczki gotówkowe na okres od 7 do 30 dni, na kwotę od 200 do 4.000 zł. Informujemy, że spółka działa w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.

Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy.W przypadku braku terminowej spłaty pożyczki oraz po spełnieniu wszystkich przesłanek określonych w Ustawie z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530) Pożyczkodawca ma prawo do dokonania wpisu zawierającego informację o bieżących zobowiązaniach Pożyczkobiorcy w Biurach Informacji Gospodarczych.