BOYA VE DEKORASYON KONUSUNDA İSTANBUL’DAKİ PREMİUM ÇÖZÜM ORTAKLARINIZ

 

Renkli Boya alanında uzman boyacılar ve duvar dekoratörlerinden oluşan, Çekmeköy merkezli bir şirkettir. 10 yılı aşkın tecrübemizle, bugüne kadar hem ticari hem de bireysel müşterilerimizin binalarının iç ve dış alanlarını güzelleştirmelerine yardımcı olduk.

Profesyonel bir yaklaşımla, binanızın en güvenilir ellerde olmasını sağlamak bizim garantimizdir. İşimize duyduğumuz bağlılıkla, projenin her alanında son derece detay odaklı yaklaşım benimsemekteyiz. Temiz, güler yüzlü ve kendini işine adamış ekip arkadaşlarımızla size İstanbul’daki en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

 

Ev Boyası ve Dekorasyonu

 

İster yatak odanızın duvarlarının boyanması olsun, ister eskimiş bir mobilyanızın yeni bir görünüme kavuşması; yardımınıza hazırız. 10 yılı aşkın süredir ev sahiplerinin daha çekici yaşam alanlarına kavuşmalarına aracılık etmekteyiz. İşine bağlı, arkadaş canlısı ve deneyimli ekibimiz evinize gelerek hedeflerinizi öğrenecek ve sizinle beraber en iyi aksiyon planına karar verecektir. Süreç sizin tarafınızdan uğraş gerektirmeden, basit bir şekilde çözümlenir. Tek yapmanız gereken boya ve dekorasyon işleriniz için bize ulaşmanız.

 

Ofis Boyası ve Dekorasyonu

 

Ofis alanlarınız için de boya ve dekorasyon hizmeti sunmaktayız. Ofisinizi neden boyatmalısınız? Binlerce olmasa da her yıl yüzlerce saatinizi ofisinizde geçiriyorsunuz. Amacımız, ofisinizi hem sizin hem de müşterileriniz için daha iyi bir alan haline getirmek. Bunu, her metrekaredeki ofisi daha ferah bir mekan haline getirecek, hatasız uygulanan boya işlemleri ile başarıyoruz. Eğer ofisinizin yenilenmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, ofis boya ve dekorasyon hizmetlerimiz için uygun çözüm olacaktır.

 

 

 

iç dekorasyon

İç Dekorasyon Bir yaklaşan satıştan önce evinizin değerini artırın. İç dekorasyon hizmetlerimiz boyama ve duvar kağıdından uzmanlık gerektiren kornişlemeye kadar çeşitlilik göstermektedir, bu yüzden bugünkü ihtiyaçlarınızı görüşmek için bizimle iletişime geçin.

duvar kağıdı

Duvar Kağıdı Asılı Renkli Boya Badana’dan özenli duvar kağıdını kullanarak duvar alanınıza renk bir dokunuş katın. Toplam memnuniyetinize ulaşmak için yukarıda ve öteye giden uzman iç mimarlar biziz.

Boya

Boya Efektleri Kalifiye tüccarlarımız tarafından gerçekleştirilen benzersiz ve çarpıcı boya efektleriyle mülklerinizi aydınlatın. Evinizin yıllarca sürecek lekesiz, yeni bir görünümü ile kalacaksınız.

painting-2824601_960_720

Proudly using